Antalya Kent Konseyi Yürütme Kurulu Mayıs toplantısını yaptı

Antalya Kent Konseyi Yürütme Kurulu’nda Kent Konseyi’nin 25’inci, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü kuruluş yıldönümü kapsamında yapılabilecek öneriler görüşüldü.

Antalya Kent Konseyi Yürütme Kurulu Mayıs ayı toplantısı gerçekleştirildi. Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt moderatörlüğünde yapılan toplantıya yürütme kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda Antalya Kent Konseyi’nin 25’inci, Türkiye Cumhuriyeti’nin ise 100’üncü kuruluş yıldönümü kapsamında yapılabilecek etkinliklere ilişkin görüş ve öneriler tartışıldı. Gündem maddesiyle ilgili spor etkinlikleri yapılması, Antalya ile ilgili kitap hazırlanması gibi öneriler yapıldı. Çalışma grupları ile Yürütme Kurulu üyelerinin bu konuyla ilgili önerilerini sunmalarına karar verildi.

KONFERANS VE GEZİ DAVETİ

Toplantının bir diğer gündem maddesi ise gelen talepler doğrultusunda mahalle toplantılarının düzenlenmesi önerisi görüşüldü. Balbey ve Kırcami konularla ilgili mahalle toplantılarının düzenlenmesi kararı alındı. Kültür ve Sanat Çalışma Grubu’nun önerisi doğrultusunda Antalya Kent Konseyi Halk Müziği Korosu’nun yeniden çalışmalara başlaması kararlaştırıldı. Yürütme Kurulu üyeleri 18 Mayıs 2022 Çarşamba saat 14.00’te Kent Konseyi’nde Gençlik Meclisi tarafından düzenlenecek Yapay Zeka konulu konferansa ve 23-24 Mayıs tarihlerinde Kültür ve Sanat ile Eğitim çalışma gruplarınca organize edilen Kütahya-Eskişehir gezisine davet edildi.

You May Also Like

ANTALYA KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU “BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA”

“İLKESEL VE ETİK DEĞERLER”           

YÜRÜTME KURULU EYLÜL AYI TOPLANTISI YAPILDI

Antalya Kent Konseyi Yürütme Kurulu Akdeniz Üniversitesinde Toplandı