Antalya Kent Konseyi’nden 25’inci Yıl Türk Halk Müziği Konseri

Kuruluşunun 25’inci yıldönümünü kutlayan Antalya Kent Konseyi, Türk Halk Müziği Konseri düzenliyor. Konser 15 Haziran Çarşamba günü saat 20.30’da AKM’de…

Antalya Kent Konseyi, 25’inci kuruluş yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutluyor. 25’inci kuruluş yıldönümü kapsamında bu yıl ‘Yerinde Yaşlanma’ temasıyla Bahar Çalıştayı ile bisiklet turu düzenleyen Kent Konseyi, bu kez de kültür sanat alanında bir etkinliğe imza atıyor. Antalya Kent Konseyi Türk Halk Müziği Konseri, 15 Haziran Çarşamba günü saat 20.30’da Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu’nda yapılacak. Şef Faize Tügen yönetimindeki koro, sevilen türküleri seslendirecek. Ücretsiz konsere herkes davetli.

‘25 YILDA ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPTIK’

Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt, 3 Mart 1997 tarihinde kurulan Kent Konseyi’nin 25 yılda çevrenin korunmasından ekonomiye, kültür sanattan spora her alanda önemli çalışmalar yaptığını belirterek, “25’inci kuruluş yıldönümümüzde Antalya Kent Konseyi Türk Halk Müziği Konseri düzenliyoruz. Bu anlamlı gecemizde Antalya Kent Konseyi üyelerimizi, bizimle birlikte mücadele eden dostlarımızı ve tüm halkımızı türkülerimizi birlikte söylemeye davet ediyoruz” dedi.

 

You May Also Like

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ

Antalya Kent Konseyi’nden Muhteşem 100’üncü Yıl Konseri’nin İkincisi Düzenlendi

Antalya Kent Konseyi’nde “Cumhuriyet ve Hukuk” Konferansı