Antalya Kent Konseyi’nden Muhteşem 100’üncü Yıl Konseri

Antalya Kent Konseyi’nden Muhteşem 100’üncü Yıl Konseri

23 Mart 2023

 

Cumhuriyetimizin ilanının 100’üncü yılına özel olarak düzenlenen Antalya Kent Konseyi’nin Türk Halk Müziği Konseri büyük ilgi gördü. Salon tıklım tıklım dolarken, sevilen türküler ayakta alkışlandı.

 

Cumhuriyetimizin 100’üncü Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türk Halk Müziği Konseri yoğun ilgiyle gerçekleştirildi. Cumhuriyetimizin 100. Yılı konserinin düzenlendiği Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu tıklım tıklım doldu. Şef Faize Tügen yönetimindeki koro, birbirinden güzel sevilen türküleri seslendirdi. Koronun yanı sıra solo türküler de seslendirilirken, salonu dolduran yüzlerce sanatsever türküleri 6 Şubat’da yaşanan depremin gölgesinde dinledi.  Konsere olan ilgi hem koroyu hem de sanatseverleri mutlu etti.

 

KÜLTÜR SANATA KATKI

Kısa bir konuşma yapan Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt, “Antalya Kent Konseyi olarak Antalya’nın kültür ve sanat hayatına da katkı sunuyoruz. Koroya ve Mustafa-Faize Tügen çiftine verdikleri emekler nedeniyle çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt, ayakta alkışlanan konserin sonunda şef Faize Tügen’e bir buket çiçek vererek teşekkür etti.

 

         

 

 

You May Also Like

Kent Konseyinde Göç Konferansı

KONFERANS “CUMHURİYET VE GÖÇ “

 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

Memleket Partisi Milletvekili Adaylarından Antalya Kent Konseyi’ne Ziyaret