Emekliler Meclisi ‘Yerinde Yaşlanma’ Bahar Çalıştayı’nı değerlendirdi

Antalya Kent Konseyi Emekliler Meclisi, Nisan ayı toplantısını gerçekleştirdi. Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda Emekliler Meclisi Başkanı Mustafa Cengiz moderatörlüğünde yapılan toplantıya çalışma grubu üyeleri katıldı. Toplantıda 17-19 Mart tarihlerinde Antalya Kent Konseyi Emekliler Meclisi ve ‘Aynı Hedefe Yürüyenler’ koordinasyonunda, Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen “Yerinde Yaşlanma” Bahar Çalıştayı değerlendirildi.
‘ÇALIŞTAY SONUÇLARI GÜNDEME ALINMALI’
Toplantıya katılan Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt, çalıştayın başarılı geçtiğini belirterek, etkinliği birlikte yaptıkları Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi başta olmak üzere katkı koyan herkese teşekkür etti. Halkın bilinçlenmesi açısından bu çalıştayın yararlı geçtiğini kaydeden Kurt, “Yerel ve merkezi yönetimlerin bu çalıştaydan çıkacak sonuçları gündemlerine almalarını bekliyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
‘BASINDA ÇOK İYİ YER ALDI’
Emekliler Meclisi Başkanı Mustafa Cengiz de çalıştayın başarılı bir şekilde yapıldığını hatırlatarak, “Antalya Kent Konseyi Başkanımız Semanur Kurt’a, Akdeniz Üniversitesi’ne, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne, kurumlara ve katılımcılara teşekkür ediyorum. Çalıştayımız basında çok iyi yer aldı, ses getirdi. Antalya dışından medya kuruluşlarından arayıp çalıştayla ilgili program daveti yaptılar, katıldık. Çalıştayı anlattık. Katkı sunan herkese teşekkür ederiz. Çalıştaydan 2 sonuç çıktı. Birincisi yerinde yaşlanmanın yaygınlaştırılması, ikincisi ise yeniden yapılanma” dedi.
Katılımcılar da çalıştay ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, çalıştayın başarıyla gerçekleştirildiğini dile getirdi.

 

You May Also Like

EMEKLİLER MECLİSİ SEMİNER

Emekliler Meclisi Mayıs Ayı Toplantısını Yaptı

Emekliler Meclisi Nisan Ayı Toplantısını Yaptı

Emekliler Meclisi’nden ‘Yaşlılıkta doğru beslenme’ semineri