ANTALYA KENT KONSEYİNDEN SPORU VE SPORCUYU COŞTURAN MİLOŞ VE ALİ DAYI’YA VEFA…

ANTALYA KENT KONSEYİNDEN

SPORU VE SPORCUYU COŞTURAN MİLOŞ VE ALİ DAYI’YA VEFA…

KIYMETLİSİNİZ UNUTMAYACAĞIZ…

Antalya Kent Konseyi Gençlik ve Spor Çalışma Gurubu Antalya Kent Konseyi toplantı salonunda kahvaltılı toplantı düzenledi. Şehrimizin iki renkli tribün liderini konuk etti.

Şehrimizin futbol takımı Antalya Spor başta olmak üzere çeşitli spor aktivitelerinde seyircileri coşturarak; halka sporu sevdiren, halkı ve sporcuları coşturan, motive eden, tribünlerin lideri olarak 45- 50 yıldan bu yana spora / sporcuya destek veren iki önemli amigomuz Ali Çınardede (Ali Dayı) ve Recep Güler’e (Miloş) düzenlenen kahvaltıda plaket sunularak teşekkür edildi.

Başkan Semanur Kurt; Kentimizin spor yaşamında önemli bir yere sahip olan bu iki spor gönüllüsü kent belleklerinde yerlerini daimi olarak alması ve biz kentlilerin vefa borcu olduğunu, kendilerine olan saygımızı, sevgimizi ve değerlerinin bilinmesi gerektiğini belirterek amigoluğun kent spor yaşamındaki öneminin bilinmesi ve devam ettirilmesi gerektiği vurguladı.

Gençlik ve Spor Gurubu üyelerinin katıldığı kahvaltılı toplanda Antalya’mız sen çok yaşa, Akdeniz Akşamları şarkısını söyleyerek katılımcıları coşturan Miloş ve Ali Dayıya plaketler Antalya Kent Konseyi Başkanı Semanur Kurt ve Gençlik ve Spor Çalışma Gurubu Başkanı Recep Şengün tarafından verildi.

Her iki Amigo Ali Çınardede (Ali Dayı) ve Recep Güler (Miloş)  düzenlenen organizasyondan gurur duyduklarını belirterek Başkan Semanur Kurt’a ve Recep Şengün’e teşekkür ettiler.

 

You May Also Like

GENÇLİK VE SPOR ÇALIŞMA GRUBU

GENÇLİK VE SPOR ÇALIŞMA GRUBU HAZİRAN AYI TOPLANTISINDA SEMT SPOR SAHASINI GÜNDEME ALDI

KÖYÜM BİSİKLETE BİNİYOR

Gençlik ve Spor Çalışma Grubu’nda Divan Seçimleri Yapıldı