‘Vatanımızın ve milletimizin bölünmesine izin vermeyeceğiz’

           Vatanımızın ve Milletimizin Bölünmesine İzin Vermeyeceğiz

Anadolu tarihi zor zamanların da tarihidir ve Anadolu insanları bu zor zamanları her zaman sevgi ile aşmanın yollarını bulmuştur. Bu sevgi bağı, bugün Mustafa Kemal Atatürk’ün “bu toprakları vatan kabul eden herkes dil, din, ırk ayrımı olmaksızın eşit yurttaştır” sözleri ile anlam kazanmaktadır.

Demokrasinin ön koşulu olan hukuk devletinden ödün vermeden, Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü için; tüm siyasi partilerimiz sivil toplum örgütlerimiz ve toplum içinde yer alan sağduyulu kanaat önderlerimiz ön koşulsuz karanlık güçlerin halkı birbirine düşürmesine izin vermeden ülkemizin güvenli geleceğine destek asla esirgenmeyecektir!..

Terör hatta ihanet teşhisinin bile yetersiz kaldığı bu noktada toplumun tüm kesimini ayırım gözetmeksizin herkesi, asıl gücümüz olan ortak bir vatan ve millet duyarlılığını ortaya koymaya çağrıda bulunuyoruz.

Ülkeyi bölme çabasında olan tüm terör örgütleri ve onlara taşeronluk yapanların engellenmesi için güvenlik güçlerimizin, Kahraman Türk Ordumuzun arkasında olduğumuz kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

                                                                                                                                              Antalya Kent Konseyi

 

You May Also Like

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun…

KÖYÜM BİSİKLETE BİNİYOR

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 109. YILINI KUTLUYOR, ŞEHİTLERİMİZİ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUZ.